fuar stand ve organizasyon [ELA KÜP]

ELA Küp… Tasarım projelerinde temel hedefim müşteri beklentilerini temel alarak en doğru konseptleri oluşturmaktır. Fuar bilgi birikimim ve tecrübem ile modern modüler veya ahşap konseptler sunan firmalar ile çalışmaktayım.. Alanında tecrübeli mimar ve tasarımcı kadrosu ile yenilikçi, dinamik ve etkin hizmet veren fuarcılık hizmet firmalarına görsel ve sanatsal grafik yorumlarımla eşlik ediyorum.

ETNOSPOR 2022 FUAR ETKİNLİĞİ İÇİN TASLAK TASARIMLAR

2022 yılında düzenlenen ETNOSPOR fuar etkinliği için taslak afiş, yönlendirme panosu, piktogram, intro afiş ve tişört tasarımlarım.

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MEZUN ÖĞRENCİ İSTİHDAMI LANSMAN ÇALIŞMALARIM

T.C. Milli Eğitim Bakanlığının Meslek Liselerinden Mezun olan Öğrencilerin İstihdamı için Lansman Çalışmalarım. Proje Adı, Görselleri, Stand ve Banner baskıları.

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TEKNOFEST 2022 AZERBEYCAN FUAR ALANI STAND UYGULAMALARI

T.C. Milli Eğitim Bakanlığının Azerbeycan TEKNOFEST Fuar Alanı Stand Tasarımlarını yapıp Gönderdim.

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TEKNOFEST 2021 FUAR ALANI STAND UYGULAMALARI

T.C. Milli Eğitim Bakanlığının Atatürk Havaalanında düzenlenen TEKNOFEST 2021 Fuarı alanında stand uygulamalarımda, 525m2 alanın tasarım, folyo uygulama, ledbox uygulamaları ve tasarımlarım.

E-KATALOG İÇİN TIKLAYINIZ

T.C. İSTANBUL VALİLİĞİ İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TÜBİTAK BİLİM ŞENLİĞİ

T.C. istanbul Valiliği İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği Fuar Alanı Çalışmalarım. Xbanner, Sahne Giydirme, Afişler, Kalebodur Plaketler, Kırlangış Bayraklar, Çadır Folyo Uygulamaları

E-KATALOG İÇİN TIKLAYINIZ

T.C. İSTANBUL VALİLİĞİ ROLL-UP

Üreten Okullar projesi Kapsamında Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin cerrahi maske, dezenfektan ve sağlık çalışanlarına yönelik üretimleri sebebiyle bir atölye açılışı tertiplenmiş.tir. Açılış için İstanbul Valiliği adına Roll-up düzenlemeleri ve poster tasarımlarım…

Billboard Tasarımları

Her yıl düzenlenen EGE TMF fuarında PİMMS GRUP adına billboard tasarımlarım…

EGE TMF 2019

Ege Tekstil,

Konfeksiyon Makinaları, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı

4 gün süren fuarda kentte üretimi yapılan ürün gruplarına yönelik teknolojiler sergilendi.

Başlıca sergilenecek ürünler arasında Tekstil Boya ve Terbiye Makinaları, Dokuma ve Örgü Makinaları ile bu makinalara ait yan sanayi ürünleri, İplik ve Elyaf Ürünleri, Evtekstili ve Havlu-Bornoz Üretiminde kullanılan İplikler, Tekstil Kimyasalları ve Baskı Mürekkepleri, Dijital Tekstil Baskı Makinaları, Konfesiyon Makinaları ve bu makinalara ait yan sanayi yer almaktadır.

​Toplamda 1000 metre kare alandan oluşan Egs Park fuar alanında düzenlenecek olan fuar Denizli başta olmak üzere Uşak, Isparta, Burdur, Aydın ve İzmir’de yer alan yüzlerce işletmeyi bir araya getirecektir. Son yıllarda bölgede artan yatırımlara teknolojik olarak ışık tutacak olan Ege Tmf Fuarı yerli ve yabancı makine ve yan sanayi üreticisine ev sahipliği yapacaktır.

Pimms Group Dijital Baskı Makina Stand Tasarımları

TEKNOFEST İSTANBUL 
HAVACILIK, UZAY VE
TEKNOLOJİ FESTİVALİ NEDİR?

TEKNOFEST İSTANBUL Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, toplumda teknolojiye olan ilgiyi artırmayı ve Türkiye’nin millî teknoloji üreten bir topluma dönüşmesi konusunda farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

20-23 Eylül 2018 tarihlerinde, İstanbul Yeni Havalimanı (İGA / İstanbul Grand Airport) yerleşkesinde gerçekleştirelecek TEKNOFEST İSTANBUL kapsamında, toplumun her kesimine hitap eden farklı aktiviteler yer alacak:

Ortaokuldan yüksek öğrenim mezunlarına kadar geniş bir yaş aralığına hitap eden ve yarışmacıların teknolojik ürünler tasarlayıp geliştirecekleri teknoloji yarışmaları,

Her yaş gurubundan izleyiciye hitap eden havacılık gösterileri,

Çocuk ve gençlere yönelik aktiviteler,

Teknoloji girişimleri ve yatırımcılarının biraraya geleceği uluslararası girişim fuarı,

Teknoloji gündemine ilişkin seminerler,

Teknoloji yarışmalarına katılan ekiplerin takım tanıtım standları,

Teknoloji firmalarının marka tanıtım standları

TEKNOFEST İSTANBUL FESTİVALİ

İSTANBUL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ STAND TASARIMI ÇALIŞMALARIM

TÜYAP KİTAP FUARI 2017

Her yıl yarım milyon ziyaretçiye ulaşan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 04-12 Kasım 2017 tarihleri arasında okurları, yurt içi ve yurt dışından pek çok değerli yazarla buluşturacak.

Bu fuarda bazı alanlara temasım var.

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü fuar standı görsel tasarımlarını yaparken amacım geri planda kelimelerle hareket derinlik oluşturmaktı.

Abdullah Taşkıran abime bu çalışmanın ortaya çıkması sebebiyle teşekkür ederim.