sektörün iyileri [PEMBE KÜP]

PEMBE KÜP…

Renk Matbaası

Siteye ulaşın

1967 yılından beri matbaa ve yayıncılık alanında sektörümüzün duayeni firmasıdır. Mete ve Levent kardeşlere başarılar.

Makina parkı ve baskı çeşitliliği ile sektörün tüm ihtiyacı tek bantta başlar ve sonuçlanır.

 

İmak Ofset

Siteye ulaşın

İMAK OFSET kurulduğu 1997 yılından bu güne kadar köklü bir firma olarak; matbaa sektöründe hizmet vermektedir.
Bugün modern binamız ve son teknolojinin imkanlarıyla donanmış yüksek performanslı makina parkuruyla, müşterilerimizi memnun edebilmenin mutluluğu ve onuruyla birlikte yolumuza devam ediyoruz.
Kalite düşüncede başlar, tasarım ve uygulamanın son noktası olan müşteriye ulaşıncaya kadar devam eder.

Bunun bilincindeki İMAK OFSET, toplam kalite yönetimiyle hizmet ve üretimini gerçekleştirir. Renklerin ahenkli dansıyla başlayan üretimimiz, tasarım, kalıp, laminasyon, kesim, cilt ambalaj ve sevkiyat dahil olmak üzere her aşaması özenle ve itina ile yapılır.
Hayatın hızlı akışını ve zamanın ne kadar kıymetli olduğunu çok iyi bilen İMAK OFSET, ihtiyacınız olan her türlü basılı materyali, en yüksek kalitede ve zamanında yerine getirerek müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

 

NETBİR Reklam

Siteye ulaşın

1981 yılında başlayan baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası alanlarındaki deneyimleri geliştirerek sürdürmekteyiz.

Müşterimize verdiğimiz hizmetleri kalem kalem sıralamayı biz çok uzun yıllar önce bıraktık.

Siz ne kadar istiyorsanız biz vermeye hep hazırız.

 

Canpaş Etiket

Siteye ulaşın

Türkiye genelinde bilinirliği yüksek Canpaş markasıyla % 100 müşteri memnuniyetine odaklı hizmeti hedefleyen şirketimiz çeyrek asırı aşan tecrübesiyle kendinden yapışkanlı etiket üretmektedir.

80’lerin başında kırtasiye ve tekstil sektörlerinin etiket ihtiyacına yönelik başlayan faaliyetlerimiz, mağazacılığın gelişmesiyle ortaya çıkan yeni sektörlere yönlenerek, ilk kez üretilecek etiketler için Canpaş markasını başvuru adresi haline getirmiştir.

Türkiye etiket sektörü tarihçesinde ilkler arasında olmanın verdiği tecrübe ve özgüven, dinamik genç üretim kadrosunun enerjisiyle birleşince her yıl yapılan yatırımlar etiket sektöründe karşılığını bulmuş ve Canpaş markasını rakipleri arasında saygın ve farklı bir konuma getirmiştir.

Ülkemizin değerli ve saygın markalarının tedarikçi listesinde olmanın haklı gururuyla kendinden yapışkanlı etiket üretiminde “Doğru Çözümler” sunarak “Sürdürülebilir Kalite”, “Hizmet Devamlılığı” ve “Hızlı Üretim & Sevkiyat” bilinciyle ülkemize ve dünyaya açılan yeni markaların başarı hikâyelerinde birlikte çalışmaya ve hizmet vermeye hazırız.

 

PİMMS Group

Siteye ulaşın

1979 yılında Sn. Selahattin Aygüler tarafından “Profesyoneller İçin Model Manken Stüdyosu” olarak kurulan PİMMS, faaliyetlerine profesyonel fotoğrafçılık ile başlamış ve günümüze kadar sektörde hep ilklerin öncüsü olmuştur.

Tabelaların fırça ile yapıldığı dönemlerde, tabelacıların bilgisayarlı sistemlere geçişine imza atan Aygüler, Türkiye’ye ilk plotter ithalatını gerçekleştirip bu teknolojiyi reklam sektörüne kazandırmıştır. 1989 yılında ise, MIMAKI’nin Avrupa pazarına girmesiyle MIMAKI ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlenen PİMMS, 2011 yılında çevre ülkelere de hizmet vermeye başlayıp, MIMAKI’nin Avrupa’daki en büyük distribütörü haline gelmiştir.

PİMMS, sektörde her zaman kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmış; dünya standartlarında hizmeti Türkiye gerçeklerine uygun fiyatlarla, “zamanında teslimat ve en iyi teknik servis” anlayışıyla hareket ederek sektördeki liderliğini korumaktadır. Bu sayede PİMMS, satış sonrası hizmetleri, doğru teknik çözümleri, müşteri odaklı çalışma ilkesi ve başardığı güvenilirlik sayesinde her zaman sektörün ilk tercih edilen firması olmuştur.

Tekstil ve reklam olmak üzere bayilik sistemini sektörel bazda ayıran PİMMS, bu sayede doğru hizmeti doğru müşteriye ulaştırmayı başarmıştır. Bünyesinde bulunan uzman teknik ekip ile 36 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmektedir.

PİMMS Group, dış mekan tabela ve reklam panolarından iç mekan dekorasyon ve mobilyaya; ambalajdan etikete; tekstilden hazır giyime kadar çok çeşitli dijital baskı makinelerini Türkiye pazarına sunmaktadır. Hanglory Group bünyesindeki Handtop, Homer ve Handway markalarının yanı sıra HP Latex grubunun da Türkiye Distribütörlüğünü yürüten PİMMS Group, kendi üretimini yaptığı Axia baskı makinelerini de sektöre sunmaktadır.