Printek 2017

İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ve İMEDDER Akademisinin de stand kurarak katılımcı olduğu Matbaacılık ve Kağıtçılık Fuarı Tüyap Fuar Merkezinde çok ilgi gördü.

Matbaa Bölümü olan Lise ve Üniversiteler içinde stand düzenlemesi ve farklı sanatsal çalışmalarıyla ön plana çıkan İTO Meslek Lisesi fuar ziyaretçilerine kurumsal kimlik ve etkinlik dergisinden oluşan kağıt çanta dağıttı.

İMEDDER Akademi (okul mezunları derneği) standıyla fuarın gözdesiydi adeta.

Öğrenci çalışmaları ve sanatsal çalışmaların sunulduğu fuar alanına ilave olarak kağıt hamuru demonstrasyonunun yapıldığı ve nostalji diyebileceğimiz entertip makinası şovunun matbaacıları geçmişe sürüklediği başka fuar alanını daha hazırlamışlardı. Daha ilginç olanı sürpriz hediyelerin verildiği Haydi Bastır standıydı. Okul öğrencisinin koruduğu kaleye fuar davetlileri penaltı çekiyor ve bu eğlenceli anlar fuarda hareket sağlıyordu.

Matbaa ve grafik öğrencilerinin 3 gün boyunca mesleki seminerlerle takviye edildiği fuarda servis ve yemek tedariki yapan Tüyap yönetimine teşekkürler.

Fuara katılımımıza onay veren Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Yeşilyurt’a, bize okul etkinliklerinde destek veren okul müdiremiz Aylin İstek’e, canla başla fuarda hem derneğin hem de okulun var olmasını sağlayan İMEDDER Başkanı Sayın Ahmet Kadir Çakır’a, İMEDDER üyelerine, Matbaa öğretmeni Mustafa Şen’e ve okulumuzun tüm öğretmen öğrencilerine teşekkürler…