Avrasya Ambalaj İstanbul, 24. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı

Okul Sanayi iş birliği İstanbul Modeli Projesi Kapsamında Avrasya Ambalaj İstanbul, 24. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarında sektörün duayenlerini ve öncü firmalarını ziyaret ettik. Okul Müdürümüz Sayın Abdullah ENGİN, Matbaa Alan Şefi Sayın Mustafa ŞEN ve Grafik-fotoğrafçılık Alan Şefi Kerim AKYÜZ işletmeleri standlarında ziyaret ettiler ve görüşmelerde 21 Kasım 2018 tarihinde 3 YILLIK STRATEJİK OLUŞUM toplantısı öncesi fikir alış verişinde bulundular.

DERELİ GRAPHİC standında yaptığımız görüşmelerde sektörün durumunu konuştuk. Dereli Graphic Teknik Müdürü Sayın Recep YAMAN’a desteklerinden ve misafirperverliklerinden ötürü saygılar.

TOYO INK standında yaptığımız görüşmeler çok olumluydu ve okulumuzun hem UV mürekkep, hem dijital mürekkep ve hem de osfet mürekkepler konusunda desteklenmesi sözü bizi çok mutlu etti. kendilerine teşekkür ederiz.

Her zaman okulumuzun yanında olan ve en büyük destekçisi MET KAĞITÇILIK ile saygıdeğer CEO’su Sayın Mustafa KİBAR’a teşekkür ediyor ve 21 Kasım 2018 tarihinde okulumuzun 3 YILLIK STRATEJİK PLAN toplantısında bizlere destek vermesini bekliyoruz.